Markalarımız

Sektörde Önde Gelen Yedi Marka

Xylem Water Solutions Türkiye her biri yenilikçi ve etkili çözümler sağlayan, sektör lideri BEŞ markayı tanıtıyor. Bu, Xylem Türkiye’yi, tüm su ve atık su çözümlerinde birinci sınıf sağlayıcı yapıyor. Xylem Water Solutions markaları ile 100 yılı aşkın süredir dünya pazarına hizmet ediyor. Her biri kendi alanında dünyanın lideri olan Flygt, Godwin, Sanitaire, Leopold, Wedeco markaları Xylem Water Solutions çatısı altında bulunmaktadır. 

Yüzlerce farklı operasyonda sıvı transferi yapan ürünlerimiz, dünyanın her yerinde mevcuttur. İster içme suyunu bir gökdelenin ellinci katına taşımak olsun isterse drenaj suyunu maden kuyusundan yukarı çıkarmak.... Flygt, Godwin, Sanitaire, Leopold ve Wedeco bunların üstesinden gelecektir.

Xylem'in, Su Çözümleri, Akış Kontrolü, Analitik ile Konut ve Ticari Su olmak üzere dört iş birimi dünyaya hizmet ediyor. Bu dört iş birimi, yeni gelişen ihtiyaçları tahmin edip bunlara ağırlık veriyor. Aynı zamanda, suyun çevrimi boyunca bütün evrelerini kapsayacak çeşitlilikteki uygulamalarda uzmanlık sunuyor

Kısaca : Suyun Çevrimini Yönetiyoruz…