Biyogaz

Enerji fiyatları arttıkça yenilenebilir kaynaklardan elde edilen enerjilere olan ilgi artıyor. Biyogaz tesisleri hem ulusal hemde yerel olarak işletilebilen birkaç teknolojiden biridir. İşte bu nedenle son yıllarda yalnızca kurulumların sayısı birkaç kat artmakla kalmamış, aynı zamanda sağladıkları verim de artmıştır. Karşılaştırma yapacak olursak, 2000 yılında biyogaz tesislerinden elde edilen ortalama enerji 50 kW iken, bugün bu sayı 400 kW’a ulaşmıştır.

Flygt pompa ve karıştırıcıları, alt tabakanın sürekli hareket ettirilmesi gerektiğinden, biyogaz tesisleri için çok gereklidir. Sıvı doğal gübre olması durumunda, bu pompa ve karıştırıcılar, ahırlarda bile, ön hendeklerde ve toplama çukurlarında, fermentörde (çürütücü) ve substrat son depolama konteynerinde kullanılır. Çok çeşitli boru uzunlukları, çapları ve kurulum yükseklikleri ile başa çıkabilmeli ve aynı zamanda çok iyi karıştırma sağlayabilmelidirler.

Kurulumuzun sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için mümkün olan en kapsamlı dalgıç pompa ve mikser yelpazesini sunuyoruz. Eksiksiz bir yelpazede sunduğumuz ürün ve çözümlerimiz:
  • Flygt Kompakt Mikserler
  • Flygt Düşük Hızlı Mikserler
  • Flygt Düşey Milli Karıştırıcılar
  • Flygt Atıksu Pompaları
  • Flygt Drenaj Pompaları